Kondicionierių pildymas ir remontas

Kondicionierių remontas – tai daug žinių, patirties bei profesionalios įrangos reikalaujantis darbas. Automobilio kondicionavimas susideda iš kompresoriaus,kondensatoriaus/radiatoriaus, kondicionieriaus džiovintuvo, išgarintojo, šaltnešio žarnos, aliuminio vamzdelio, filtro, žemo slėgio rėlės bei kitų smulkių detalių. Kondicionierių remontas – tai daug žinių, patirties bei atitinkamos profesionalios įrangos reikalaujantis darbas. Todėl svarbu, kad automobilio šaldymo sistemos remontą atliktų patyrę profesionalai. Jeigu pastebėjote kondicionavimo sistemos defektus ar nestabilų veikimą, būtina atlikti kondicionavimo sistemos diagnostiką bei remontą.

Verta atkreipti dėmesį, jog salono filtras turėtų būti keičiamas dažniau, kadangi į automobilio saloną patenka daug nešvarumų dulkių, žiedadulkių, filtro pagalba visi teršalai pašalinami ir salone cirkuliuoja kur kas švaresnis ir gaivesnis oras.

Jeigu kondicionieriaus sistemoje kažkur yra pralaidumas, jį užpildome tepalu ir UV dažais, kurie vėliau padeda atrasti sistemos nuotekį.

Kainoraštis:

1. Kondicionierių pildymas šaldančiąja medžiaga 14,50 €
2. Sistemos sandarumo tikrinimas 7,00 €
3. Radiatoriaus keitimas 36,00 – 61,00 €
4. Salono filtro keitimas 3,50 – 21,00 €